UA

Пріоритетом ОТП БАНК є збільшення кількості клієнтів, які роблять щоденний банкінг з нами – В.Мудрий

Пріоритетом ОТП БАНК є збільшення кількості клієнтів, які роблять щоденний банкінг з нами – В.Мудрий

АТ «ОТП БАНК» посилюватиме свої позиції на банківському ринку за рахунок впровадження нових продуктів, розбудови партнерств та надання найкращого сервісу. Про це голова правління ОТП БАНК Володимир Мудрий розповів в ексклюзивному інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що фінансова установа має чітку стратегію розвитку, бізнес-модель та сприйняття на ринку. Фізичні особи тримають свої заощадження у Банку, а бізнес обслуговується, бо довіряють. «Наше завдання – збільшення кількості клієнтів, які роблять щоденний банкінг з нами. Це і є наш пріоритет на найближчі роки. Досягнути цього можливо через запровадження нових продуктів, зручний мобільний застосунок і партнерські програми», - сказав В.Мудрий.

За словами голови правління, ОТП БАНК має амбіції до подальшого зростання як універсального банку. Фінустанова планує сфокусуватися на нарощуванні кредитного портфеля фізичних осіб: йдеться про всім відомі оплати частинами, кредитні картки, кеш-кредити під різні потреби, енергокредити. Увага також буде зосереджена на розширенні ролі Банку у сфері кредитуванні автомобілів з пробігом.

У корпоративному сегменті основний напрямок зростання ОТП БАНК – подальша розбудова партнерських програм для забезпечення комплексного обслуговування та кращого сервісу. Наприклад, фінансування енергонезалежності бізнесу з повною експертизою: від розрахунку необхідної потужності, варіантів генерації енергії, до пошуку постачальників і запуску обладнання.

«Будемо і далі розвиватися як Банк - технологічний партнер для фінкомпаній. Вже зараз ОТП БАНК проводить платежі для RozetkaPay, NovaPay, це такі два наші флагманських проєкти. Є ще ряд інших клієнтів, які звертаються до наших послуг. Ми це називаємо banking as a service (BaaS), тобто фактично ми кажемо клієнтам: «Ми виконуємо забезпечення платежів і стаємо вашими партнерами по розвитку бізнесу», - сказав Володимир Мудрий.

Голова правління розповів про плани мінімум удвічі наростити об’єм продажів ОВДП: «Купувати облігації з портфеля Банку можна щоденно, 24/7, онлайн, починаючи від 1000 грн. Від моменту запуску цього сервісу в травні 2024 року і по сьогодні клієнти – фізичні особи купили ОВДП з портфеля на 1,8 млрд грн в еквіваленті. Зараз ми доопрацьовуємо можливість викупу облігацій у клієнта Банком для тих випадків, коли інвестору терміново потрібні кошти».

В.Мудрий також згадав про досягнення 2024 року. Зокрема, ОТП БАНК увійшов у ТОП-5 банків-лідерів за рівнем прибутку, посилив співпрацю із Європейським банком реконструкції і розвитку, IFC та іншими міжнародними партерами, долучився до Меморандуму щодо пільгового кредитування проєктів з відбудови енергетичної інфраструктури, відновив кредитування купівлі сільськогосподарської землі. Також нові контракти в агросегменті значно перевищили період до повномасштабного вторгнення, рівень кредитування аграрного сектору в 2024 році був більшим за показники кінця 2021 року і склав 2 млрд грн для малих та середніх агровиробників. 


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація