Акція! Гарантована знижка -10% при оплаті покупок пенсійною карткою Visa «Особлива» від OTP Bank на касах в мережі магазинів «Varus» Детальніше про акцію
Плата за відкриття та обслуговування картки | Плата не встановлюється |
SMS-інформування щодо операцій здійсненних Клієнтом та залишку на картковому рахунку | Плата не встановлюється |
Видача готівки у банкоматах та пунктах видачі готівки OTP Bank та у банкоматах інших банків на території України | Комісія не встановлюється |
Відсотки на залишок коштів на рахунок, річних | 5% |
- Паспорт або ID – картка
- Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) за наявності
- Пенсійне посвідчення за наявності
Пенсійний Фонд отримає заяву від співробітників Банку.
Або ви можете самостійно передати до Пенсійного Фонду заяву на переведення пенсії до ОТП Банку. Підписану заяву можна отримати у співробітника відділення.
Вхід в OTP Bank UA вперше здійснюється після введення фінансового номеру та аутентифікації в застосунку Дія.
- зв’язатися з цілодобовою службою підтримки за допомогою зручного каналу для блокування картки та консультації; або
- заблокувати картку самостійно в додатку OTP Bank UA.
- через додаток OTP Bank UA;
- зателефонувати або написати в чат служби підтримки;
- провести операцію з введенням PIN-коду в будь-якому банкоматі в Україні.
Наприклад, перевірити баланс. Обов’язково зробити це для активації чипу, якщо картка з чипом.
- увійти у додаток OTP Bank UA;
- обрати картку та натиснути «Операції»;
- натиснути «Додати в Apple Pay/Google Pay».
Так, ваша картка ОТП Банку приймається до розрахунку у всіх країнах.
Корисну інформацію та поради щодо використання картки за кордоном ви можете знайти за посиланням.
За картками ОТП Банку такі розрахунки проходять без комісії за конвертацію. Детальна інформація щодо алгоритму проведення конвертації за посиланням.
Перевірити баланс через декілька хвилин – кошти мають повернутися. Якщо ні – повернення коштів Банком на рахунок може відбутися протягом 9 днів.
У разі, якщо кошти не повернулися впродовж цього терміну, зверніться до чату Банку або відділення для оскарження операції.
Перевірити баланс через декілька хвилин – кошти мають повернутися. Якщо ні – повернення коштів Банком на рахунок може відбутися протягом 9 днів.
У разі, якщо кошти не повернулися впродовж цього терміну, зверніться до чату Банку або відділення для оскарження операції.
Комісію списано згідно з тарифами: вона може списуватися або одразу, або протягом 3-5 днів.
Згідно вимог «Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1596 (зі змінами), запроваджено вимогу обов’язкової ідентифікації одержувачів пенсій та грошової допомоги не рідше одного разу на рік.
Так, зазначений «Порядок виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №1596 (зі змінами), зобов’язує Банк інформувати органи Пенсійного фонду України або соціального захисту населення:
1) якщо суми пенсії та грошової допомоги отримуються з використанням платіжної картки, строк дії якої перевищує один рік, і протягом року за такою платіжною карткою не проводилися видаткові операції особисто одержувачем, а банком протягом року не проводилася фізична ідентифікація особи;
2) якщо суми пенсії та грошової допомоги одержуються за довіреністю більш як один рік або не одержуються з поточного рахунка більш як один рік.
Відповідно, якщо ідентифікація та верифікація особи не відбулася протягом року, орган Пенсійного фонду України та орган соціального захисту населення припиняє перерахування пенсії та грошової допомоги на поточний рахунок у визначену одержувачем установу уповноваженого банку і проводить виплату через призначеного оператора поштового зв’язку за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання одержувача в населеному пункті у межах України в установленому порядку.
Для запобігання цьому рекомендуємо клієнтам-одержувачам пенсій або грошової допомоги хоча б раз на рік звертатися до відділення Банку для проходження ідентифікації або зняти готівку за платіжною карткою для соціальних виплат в касі банку особисто (з пред’явленням ідентифікаційного документа).